2:00 PM

Man-Sized

What is it that women like wearing men's clothes? I don't know exactly but I know that nothing compares to my man's sweater in the cool autumn evening, plus, oversized jackets are really going on right now. So, I asked Ksenia, the model, to borrow a jacket from some man that she knows and she also brought a hat and nice tights with a cute bow-print which accentuated her really long legs. Here it is: a photoshoot starring a man-sized jacket.

O co chodzi z tym, że kobiety lubią nosić męskie ciuchy? Dokładnie nie wiem ale wiem, że nie ma nic lepszego od swetra mojego mężczyzny w chłodny, jesienny wieczór, poza tym marynarki w dużych rozmiarach są teraz bardzo modne. Więc, poprosiłam modelkę Ksenię, żeby pożyczyła jakąś męską marynarkę. Przyniosła także kapelusz i fajne rajstopy z nadrukowanymi kokardkami, które podkreśliły jej długie nogi. A więc mamy sesję z męską marynarką w roli głównej.


2 comments:

Dziękuję za każdy komentarz i odwiedziny.
Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

Copyright © EPHEMERIC BEAUTY , Blogger