6:54 PM

Miya Cosmetics My PURE Express face mask review | Recenzja ekspresowej maseczki Miya

Hej!

Dziś podzielę się z Wami nowością, którą ostatnio odkryłam w drogerii Hebe, mianowicie ekspresową maseczką polskiej marki Miya.

Hi!

Today I'm gonna share with you my thoughts about an express face mask I bought in a drugstore. It's a product made by the Polish brand, Miya Cosmetics.


Maseczka Miya zawiera kwas azelainowy, glicynę, białą i różową glinkę, olejek z nasion malin i jojoba oraz witaminę E i B5. 
Możemy ją nałożyć na 5 lub 10 minut. Maseczka delikatnie zastyga, ale nie ściąga skóry tak jak w przypadku sypkich glinek.

This face mask contains azelaic acid, glycine, white and pink clay, raspberry seed oil and jojoba oil, as well as vitamin E and B5.
You can keep it on your face for 5 or 10 minutes. It sets after a few minutes, but not as much as powder clay masks.

Maseczka jest niesamowicie przyjemna w użyciu. Olbrzymią zaletą jest to, że nie musimy jej rozrabiać z wodą i trzymać długo na skórze. 
Maskę nakłada się bardzo łatwo dzięki kremowej konsystencji. Na początku czuć delikatne szczypanie, które po kilku chwilach mija. Po pięciu lub dziesięciu minutach zmywamy ją ciepłą wodą. Skóra jest bardzo wygładzona, napięta ale nie ściągnięta. 
Co mi się najbardziej podoba to fakt, że maseczka szybciej goi wszelkie wypryski i widocznie rozjaśnia przebarwienia i minimalizuje pory.

This mask is so nice to use. The biggest advantage is that you don't have to mix it with water or keep it on your skin for too long.
It applies really easy thanks to its creamy consistency. At first, you feel it tingle a bit, but after a few seconds the feeling goes away. After five or ten minutes you just rinse it with warm water. Your skin is soft, tightened, but not dry.
What I like most is that the mask makes all the pimples or imperfections heal faster. It also brightens dark spots and minimizes the pores. 

 
Gorąco polecam dorwać tę maseczkę w Hebe, jeśli będziecie mieli okazję. Jestem z niej bardzo zadowolona i używam jej dwa razy w tygodniu, czasem nawet częściej punktowo na pojedyncze wypryski.

I highly recommend trying out this mask. You can buy it here. I'm really happy with the results it gives me and I use it twice a week, sometimes more often on single spots.


Znacie kosmetyki Miya? Jakie są Wasze ulubione? Chętnie zapoznam się z tą marką bliżej i wypróbuję jakieś inne produkty. Dajcie znać w komentarzach.

Do you know Miya Cosmetics? Would you like to try some of them? Let me know about your favorite face masks in the comments below.

 9 comments:

 1. Oj musze zlozyc zamowienie, koniecznie ta maseczka do mnie trafi :D

  ReplyDelete
 2. Nie znam tej firmy, jednak po tej recenzji chętnie się z nią zapoznam. Myślę, że maseczka w końcu do mnie trafi, jednak najpierw muszę skończyć te, które już mam, bo co za dużo to niezdrowo.
  Pozdrawiam ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Cieszę się, że Cię zachęciłam. Pozdrawiam :)

   Delete
 3. Nie miałam okazji poznać tej maseczki.

  ReplyDelete
 4. Lubię Miya za krem BB, więc może pokuszę się też na maseczkę :)

  ReplyDelete
 5. kupiłam, właśnie testuję, wystraszyłam się, że totalnie nic się nie będzie po niej dziać, ale po tej recenzji widzę, żeby dać jednak temu szansę (:

  ReplyDelete

Dziękuję za każdy komentarz i odwiedziny.
Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

Copyright © EPHEMERIC BEAUTY , Blogger