1:47 PM

Wild Nature podpaski wielorazowe - recenzja | drogeria-ekologiczna.pl

Hej!

Dzisiaj przychodzę do Was z recenzją podpaski wielorazowej firmy Wild Nature, którą dostałam do testowania od drogeria-ekologiczna.pl

Jeśli chcecie zobaczyć inne wpisy z tej kategorii, zapraszam do recenzji podpasek Soft Moon - klik
i recenzji kubeczków menstruacyjnych - klik.

Hi!

Today I got a Wild Nature menstrual pad review. I received it from drogeria-ekologiczna.pl

If you want to read about my other posts on menstrual products here are the links:
Soft Moon menstrual pads review - click
Menstrual cups review - click


MATERIAŁ I ROZMIAR

Podpaska, którą otrzymałam od firmy jest w rozmiarze Regular i jak większość tego typu podpasek, zapinana jest na zatrzaski i mamy możliwość regulacji do dwóch zatrzasków. Podpaska Wild Nature jest wyprofilowana w ten sposób, że ma poszerzony tył, dzięki czemu dopasowuje się do kształtu ciała i zapewnia jeszcze lepszą ochronę.
Podczas noszenia jest niezwykle wygodna, bardzo przewiewna i miła. Zarówno rozmiar, jak i to jak jest wyprofilowana, bardzo przypadły mi do gustu.

SIZE AND FABRIC

This pad I received is in regular size and as most reusable menstrual pads it has two buttons. Thanks to them you can adjust the width. The Wild Nature pad has a wider back so it shapes perfectly to your body and offers you a better protection.
While I was wearing it, I noticed it is really comfortable, breathable and soft. Both the size and the shape fit me perfectly.
ODCZUCIA I KOMFORT NOSZENIA

Ja wspomniałam wyżej, nie mam zastrzeżeń co do komfortu noszenia. Nie czuję, żeby podpaska przesuwała się, źle przylegała do ciała, była niewygodna. Same plusy w tej kwestii.

MY THOUGHTS AND COMFORT OF WEAR

As I mentioned, I can't say a bad thing about the comfort of wear. I don't feel as if the pad was moving or was out of place or uncomfortable. Comfort-wise I can only say good things about this pad.CHŁONNOŚĆ I PRANIE

Podpaska chłonie w takim samym stopniu, jak normalne podpaski. Po 2-3 godzinach należy ją wymienić, co oczywiście zależy od intensywności krwawienia. Bardzo podoba mi się fakt, że kolor podpaski jest fuksjowy i krew, która się wchłania jest niezauważalna. Jeśli chodzi o pranie, ja używam mydełka do odplamiania, a po zakończeniu okresu, podpaska ląduje w pralce z resztą prania. Przy praniu ręcznym, nie ma problemu z pozbyciem się plam. Kolor jest bardzo na plus, bo nie znać zacieków, czy odbarwień, jak przy białym materiale. Podpaska nie farbuje bielizny, co jest również dużym plusem.

ABSORPTION CAPACITY AND WASHING

This pad has absorption capacity comparable to regular pads. After about 2-3 hours you need to replace it, depending on how heavy your flow is. I really like that it's fuchsia and not white, so the blood that is absorbed with the pad is almost invisible. I wash it with a soap and after my flow is over I just throw it in the washing machine with the rest of my laundry. When you hand wash it, there are no problems with getting rid of the spots. And this color is a big plus because there are no stains left as on the white reusable pads. Also, this pad doesn't stain your underwear.

PODSUMOWANIE

Jeśli lubicie używać podpasek wielorazowych, które są zdrowsze i nie zaśmiecają planety, Wild Nature to marka, którą warto się zainteresować. Podpaski są szyte w Polsce, są wygodne i miękkie i właściwie nie widzę w nich żadnych minusów, oprócz jednego. Możecie zauważyć na zdjęciach, że w niektórych miejscach rozłażą się szwy. Mam obawy co do trwałości produktu ale póki co wszystko się trzyma, a w razie czego możemy to łatwo naprawić.

CONCLUSION

If you like using reusable menstrual pads which are healthier for you and better for our planet, Wild Nature is something to get your hands on. These pads are made in Poland, they are soft and comfortable. I don't see any disadvantages except for one. You can notice in the photos that in some places the stiches are uneven and are coming out. I'm worried about the durability, but for now everything works and you can easily fix it it rips.

Podpaski Wild Nature możecie kupić tutaj: Wild Nature podpaska wielorazowa
The Wild Nature menstrual pads can be purchased here: Wild Nature menstrual padZnacie markę Wild Nature? Używacie wielorazowych podpasek? Jeśli nie, chciałybyście zacząć ich używać? Czekam na Wasze komentarze :)

Do you know Wild Nature brand? Do you use reusable menstrual pads? Would you like to try them? I'm looking forward to reading your comments :)

8 comments:

 1. Jakoś mnie to nie przekonuje ,wolę tradycyjne tampony :)

  ReplyDelete
 2. Bardzo ciekawe, ja jednak uzywam jedynie kubeczkow ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ja się posiłkuję podpaskami, szczególnie w nocy :)

   Delete
 3. nigdy nie używałam, nie wiem czy chce używać, ponieważ no jakoś nie umiem się cofnąć do etapu że znowu trzeba podpaski prać itp :/

  ReplyDelete
  Replies
  1. No jest to problematyczne ale też można się przyzwyczaić :)

   Delete
 4. Jestem za ekologicznym podejściem i wiele zmian w tym kierunku staram się wcielać w swoje życie. Jednak do kubeczków czy jednorazowych podpasek jest mi sie raczej trudno przekonać. Raczej nie skorzystam.

  ReplyDelete
 5. Ja niedawno kupiłam sobie kubeczek i jest mi ciężko się do niego przyzwyczaic ale mam nadzieję, że to kwestia czasu. Podpasek eko nie widziałam w sprzedaży, jak gdzieś na nie wpadnę to kupie dla testu i zobaczę co lepsze.

  ReplyDelete

Dziękuję za każdy komentarz i odwiedziny.
Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

Copyright © EPHEMERIC BEAUTY , Blogger